ACV Serwis Warszawa

Profesjonalny specjalistyczny serwis kotłów ACV na terenie Warszawy i okolic.
Nasze działania charakteryzuje wysoka skuteczność, obsługiwane przez nas kotłownie pracują bezawaryjnie przez długie lata.
Jakość świadczonych usług połączona z wiedza i doświadczeniem  pozwala nam naprawić każdy kocioł i rozwiązać jakikolwiek problem związany z ogrzewaniem Państwa domów.
Marka ACV to symbol jakości to lata bezawaryjnej pracy kotłowni grzewczej, wysoka wydajność energetyczna oraz ekonomia. Te właściwości urządzeń ACV nie są jednak wieczne tylko regularny serwis pozwoli zachować je przez dziesiątki lat.
Pamiętajmy, że to zaniedbania prowadzą do kosztownych awarii naszego sprzętu.
Zadbajmy o to co posiadamy, unikniemy w ten sposób przykrych niespodzianek oraz drogich napraw a nasze kotły pozostaną sprawne przez bardzo długi czas. Prowadzimy serwis kotłów ACV, Beretta, De Dietrich, Schafer, Buderus, Riello, Viessmann, Wolf, Junkers, Ariston, Ferroli, Vaillant, Saunier Duval.
Jakość
Skuteczność
Profesjonalizm
Błyskawiczna interwencja
Przejrzyste ceny usług


Zakres świadczonych usług:
  • serwis kotłowni ACV, przeglądy, konserwacja
  • naprawa urządzeń grzewczych ACV
  • usługi doradztwa odnośnie konfiguracji układów grzewczych
  • chemiczne czyszczenie instalacji grzewczych, kotłów , zasobników z osadów kamienia kotłowego oraz szlamów
  • doradztwo w zakresie uzyskania optymalnej sprawności naszych kotłowni ACV i zmniejszenia płaconych rachunków za energię
1 komentarz:

  1. ACV to bardzo porządna firma, warto mieć piec grzewczy, który jest niezawodny i nie stwarza problemów w codziennej eksploatacji. Wiadomo, że nie ma kotłów bezobsługowych i zawsze potrzebny będzie serwis czy tez wymiana elementów eksploatacyjnych jednak klasa ACV daje poznać się podczas kilku lat użytkowania, piece te po prostu funkcjonują bez żadnych problemów.Z przyjemnością polecę je każdemu, warto zapłacić nawet większe pieniądze za urządzenie i mieć po prostu święty spokój. Wielu moich sąsiadów zakupiło kotłownie różnych marek korzystając z tzw promocji i pseudookazji, dziś nawet nie chcą się przyznać ile kosztował ich serwis tych nowoczesnych nowinek technicznych. Czasami mam wrażenie, że niektórzy po prostu nie patrzą na koszty ponoszone w okresie użytkowania, a dziś koncerny umieją dobrze kalkulować, niska cena produktu rekompensowana jest wysokimi cenami części zamiennych. Być może konstruktorzy celowo komplikują budowę niektórych pieców aby po określonym czasie uległy one awarii i koniecznością stała się ich wymiana. ACV to kotłownie, które zachowują swoja świetną kondycje nawet po kilkunastu latach od momentu zakupu i dlatego sa godne polecenia dla każdego, nawet dla inwestora o mnie zasobnym portwelu.

    OdpowiedzUsuń