środa, 10 lipca 2013

ACV problemy w kotłowni

Po paru latach eksploatacji kotła co zawsze nastąpi jego wyłaczenie awaryjne. To tylko kwestia czasu, w przypadku urządzeń firmy ACV klienci zbyt łatwo ulegają sugestiom sprzedawców, a jakie to sugestie wiemy najlepiej.
Piece ACV zwykle reklamowane są jako te, które nie boją się żadnych wyzwań, zwykle nadużywane jest słowo " bezobsługowe" i to zarówno odnośnie zasobników i kotłów. Wykonane z super stali kwasoodpornej nie ulegną nigdy zniszczeniu, dystrybutor daje gwarancję prawie dożywotnia, także nie ma sie czym przejmować. W przypadku tych " perpetum mobile " wydanie nawet złotówki na serwis wydaje się jej zmarnotrawieniem.
acv serwis warszawa

ACV SERWIS WARSZAWA

My mamy trochę odmienne spostrzeżenia odnośnie kotłowni ACV niż beztroscy dystrybutorzy, instalatorzy i inni sprzedawcy tych urządzeń. Agresywny marketing głównego dealera nigdy nie wróży zbyt dobrze. Wieloletnie gwarancje nie są zwykle dotrzymywane, klienci zbywani byle czym, w przypadku awarii udowadniana jest zwykle wina użytkownika ewentualnie osób trzecich. To spychanie odpowiedzialności to ciekawa zabawa, jednak klientowi ostatecznemu nie dopisuje zwykle dobry humor jeśli nie jest w stanie wyegzekwować swoich praw gwarancyjnych a nawet  doprosić się o zwykly SERWIS.
I do tego poziom techniczny wszelkiego rodzaju  wykonawców, zamieszczenie zdjęć dokumentujących ich poczynania z pewnością nie przysporzy im uznania.
Jak zwykle zawodzą ludzie, ich głupota i lekkomyślność, a wielka szkoda bo poziom techniczny wyrobów ACV i ich jakość stoją naprawdę na wysokim poziomie. Czasami kotłownia to plątanina rur, przypomina to destylarnię bimbru ewentualnie radosną twórczość dziecka. Dziecka które stara być sie kreatywne i tworzy system grzewczy na lekcji plastyki lub odrabia w stanie silnego odurzenia pracę domową zatytułowaną ABSTRAKCJA. Dobrze jeśli coś takiego zrobi dziecko, można mu to wybaczyć, gorzej będzie z aroganckim, zadufanym w sobie pseudohydraulikiem, który zjadł wszystkie rozumy i udowadnia nam rzeczy które sa zwykłymi kretynizmami. Coś takiego raczej trudno zdzierżyć, oczywiście za takie usługi też trzeba słono zapłacić.
Być może zamieszczone powyżej opinie nie dotyczą wszystkich kotłowni ACV, na pewno, wiele tych wspaniałych i unikatowych urządzeń pracuje i działa w perfekcyjnym otoczeniu a troska o jakość, szeroko rozumiany komfort i dobro klienta jest mottem przewodnim firm sprawujących opiekę nad tymi piecami .
Jednak dziś nie ma czym sie przejmować, głowny dystrybutor kotłów belgijskiego koncernu pozostaje solidarny i gra w jednej drużynie ze swoimi wykonawcami. Ciekawe tylko jak będą wyglądać statyski ich sprzedaży, oczywiście wszystko można wytłumaczyc dekoniunkturą, kryzysem albo innymi przesłankami najlepiej chyba konkurencją sprzedającą inaczej i traktująca klientów troszkę rzetelniej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz