poniedziałek, 16 grudnia 2013

Buderus zminimalizowana obsługa serwisowa kotłów grzewczych

To niewiarygodne ale istnieją piece grzewcze niewymagające obsługi potrafiące przeżyc wiele remontów, przypadkowych regulacji, nastaw pozbawionych jakiegokolwiek sensu, piece które działają bezawaryjnie bez dziesięciolecia bez interwencji SERWISU.
BUDERUS SERWIS może na podstawie doświadczeń z kotłowniami znajdującymi się na terenie okolic Warszawy potwierdzić te informacje. Częsta praktyką jest wzywanie serwisu do urządzeń w momencie wystąpienia niepokojących objawów takich jak dziwne odgłosy dochodzące z ich wnętrza słyszalne w całym domu, brak reakcji pieca po włączeniu polecenia grzania, zapach gazu, eksplozje dochodzące z komory spalania, ewentualnie spadki ciśnienia w instalacji grzewczej czy też przegrzania prowadzące do awaryjnych wyłączeń pieca Buderus i wydostawania się pary wodnej przez zawory bezpieczeństwa. 
Objawy takie jak niedogrzanie grzejników czy też pomieszczeń oraz coraz wyższe coroczne rachunki za gaz często są po prostu lekceważone.
Inżynierowie firmy Buderus zaprojektowali piece aby nie ulegały awariom i nie odmawiały posłuszeństwa podczas eksploatacji, zebrali wszelkie doniesienia od serwisu na całym świecie aby udoskonalić i dopracować konstrukcje kotłów grzewczych. Mieszkańcy domów w okolicach Warszawy uważają, że ponieważ ponieśli jednorazowy wydatek na zakup markowego pieca moga spać spokojnie przez wiele lat, niestety w przypadku dostrzeżenia niepokojących objawów po kilkunastu latach przyjazd serwisu skutkuje informacją, że jest już za późno, kosztowne podzespoły nadają się do wymiany a niejednokrotnie naprawa pieca gazowego Buderus jest po prostu nieopłacalna.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz