piątek, 17 maja 2013

Serwis Kotłów ACV na terenie Warszawy

Właściciele kotłowni ACV mogą spać spokojnie, belgijskie piece ACV praktycznie nie ulegają awariom, unikatowa konstrukcja ze stali kwasoodpornej charakteryzuje się prostotą i niezawodnością.
Wydawać by się mogło, że Serwis ACV wcale nie jest już potrzebny, urządzenia te przecież nigdy nie zawodzą i działają wszędzie i w każdych warunkach.
To oczywista prawda, czasami jednak zdarzy się awaria i nasz wspaniały piec zacznie wyświetlać kody błędów. Zwykle problem związany jest z czynnikami zewnętrznymi, według danych producenta urządzenia ACV są niesłychanie żywotne i nie wymagają obsługi, jeśli coś im się wydarzy  zwykle problem leży nie po stronie fabryki, ta bowiem nigdy nie popełnia żadnych błędów montażowych i konstrukcyjnych Zwykle odpowiedzialność spada albo na montera, albo na pogodę np. burza odpowiada za przekłamania elektroniki lub też przyczyn niedomagań szuka się w jakości naszej warszawskiej wody czy też gazu.
ACV Serwis powinien zatem, raz na rok, tak na wszelki wypadek sprawdzić naszą kotłownię ACV ponieważ część elementów ulega zużyciu tak po prostu.  Gorący płomień potrafi np odkształcić elektrodę jonizacyjno - zapłonową. Zwykła płytka elektroniczna też pod wpływem czasu i kurzu może stracić swoje parametry.
acv serwis i naprawa warszawa
Tak więc profesjonalny specjalistyczny serwis kotłów ACV zawsze będzie potrzebny, przecież i niezniszczalny wymiennik ze stali kwasoodpornej raz na jakiś czas wymaga interwencji serwisu .

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz